Osiągnięcia Szkoły - projekt ,,Orlęta Łódzkie- spadkobiercy tradycji niepodległościowych”

Nasza szkoła brała udział w roku szkolnym 202/2021 w projekcie edukacyjnym ,,Orlęta Łódzkie- spadkobiercy tradycji niepodległościowych”.

3 zdjęcia

Nasza szkoła brała udział  w roku szkolnym 202/2021 w projekcie edukacyjnym ,,Orlęta Łódzkie- spadkobiercy tradycji niepodległościowych”. Nauczyciele i uczniowie uczestniczyli wycieczkach organizowanych przez  łódzkiego historyka Pana Doktora Tadeusza  Bogaleckiego , opowiadającego o i  pokazującego nam miejsca związane z walką łodzian o wolną i niepodległą Polskę. Uczniowie wykonywali prace związane z realizowanym projektem. Otrzymaliśmy  certyfikat udziału (zdjęcie 2) .

Trzy  szkoły z Widzewa, w tym nasza, otrzymały wyróżnienie z uczestnictwo w projekcie spośród kilkunastu które brały udział w tej edycji (zdjęcie 3).

Na zdjęciu 1: Uczniowie naszej szkoły  w ramach realizacji projektu podczas wycieczki w Muzeum Tradycji Niepodległościowych  w Łodzi  9.06 2021 r. oglądający na wewnętrznym dziedzińcu wóz do przewożenia więźniów.