Osiągnięcia Szkoły - projekt ,,Orlęta Łódzkie- spadkobiercy tradycji niepodległościowych”

Nasza szkoła brała udział w roku szkolnym 202/2021 w projekcie edukacyjnym ,,Orlęta Łódzkie- spadkobiercy tradycji niepodległościowych”.

smart
3 zdjęcia
ZOBACZ
ZDJĘCIA (3)

Nasza szkoła brała udział  w roku szkolnym 202/2021 w projekcie edukacyjnym ,,Orlęta Łódzkie- spadkobiercy tradycji niepodległościowych”. Nauczyciele i uczniowie uczestniczyli wycieczkach organizowanych przez  łódzkiego historyka Pana Doktora Tadeusza  Bogaleckiego , opowiadającego o i  pokazującego nam miejsca związane z walką łodzian o wolną i niepodległą Polskę. Uczniowie wykonywali prace związane z realizowanym projektem. Otrzymaliśmy  certyfikat udziału (zdjęcie 2) .

Trzy  szkoły z Widzewa, w tym nasza, otrzymały wyróżnienie z uczestnictwo w projekcie spośród kilkunastu które brały udział w tej edycji (zdjęcie 3).

Na zdjęciu 1: Uczniowie naszej szkoły  w ramach realizacji projektu podczas wycieczki w Muzeum Tradycji Niepodległościowych  w Łodzi  9.06 2021 r. oglądający na wewnętrznym dziedzińcu wóz do przewożenia więźniów.

Zobacz również:

Program Aktywna Szkoła

Iwona Pogoda-Majka /SP 170

W naszej szkole realizowany jest program Aktywna Szkoła, który ma na celu wspieranie aktywności… więcej

Rzecznik Praw Ucznia

Iwona Pogoda-Majka /SP 170

W piątek 26.09.2025r. Uczniowie naszej szkoły wybrali Rzecznika Praw Ucznia. Został nim p. Jakub… więcej

XII Rajd Czterech Kultur

Iwona Pogoda-Majka /SP 170

W sobotni poranek 20 września pod opieką polonistki i historyka grupa uczniów z klas VII i VIII… więcej

Dziś obchodzimy Europejski Dzień Języków Obcych

Iwona Pogoda-Majka /SP 170

więcej