Ferie zimowe

Od 29 stycznia do 11 lutego szkoły, placówki oświatowe i miejskie instytucje zapraszają dzieci z Łodzi na pełne atrakcji zajęcia i warsztaty. Dla wszystkich chętnych przygotowano ponad 5500 miejsc.

Do szkoły w ferie? Właśnie tak najlepiej spędzić wolne dni w Łodzi! 59 placówek edukacyjnych zaprasza uczniów klas I-VI na zimowy wypoczynek wypełniony warsztatami, zabawami, grami i wycieczkami w towarzystwie rówieśników. Kiedy rodzice będą w pracy, ich pociechy otrzymają profesjonalną opiekę i wyżywienie.

Po dwóch turach rejestracji szkoły i placówki edukacyjne nadal mają ponad 600 wolnych miejsc dla tych osób, które jeszcze chciałyby skorzystać z miejskiej oferty.

Lista szkół i placówek edukacyjnych, które nadal mogą przyjąć dzieci na półkolonie, zostanie opublikowana 17 stycznia o godzinie 16:00 na stronie lodz.pl/zima w zakładce „Miejskie placówki edukacyjne”. Co ważne, od 18 stycznia rodzice i opiekunowie mogą zapisywać dzieci na półkolonie tylko bezpośrednio w placówkach, a nie przez elektroniczny system rejestracji.