Narodowe Święto Niepodległości na świetlicy

Świetlica szkolna również świętowała Narodowe Święto Niepodległości. W wyniku współpracy dzieci i nauczycieli świetlicy powstała piękna dekoracja.

5 zdjęć

Uczniowie mieli okazję poznać technikę origami przy składaniu białych i czerwonych motyli, z których powstała flaga Polski, ozdabiająca korytarz. Wytrwale wycinali liście i serca w barwach naszej flagi. Ponadto odbyły się warsztaty tworzenia kotylionów. Nasza dekoracja otrzymała wyróżnienie w szkolnym konkursie na najciekawszą gazetkę z okazji Święta Niepodległości.